Інтерфакс-Україна
19:29 06.08.2024

ЗСУ в липні застосували на фронті більше дронів, ніж окупанти

2 хв читати
ЗСУ в липні застосували на фронті більше дронів, ніж окупанти

Збройні сили України застосували протягом липня 2024 року більше дронів, ніж російські окупанти, повідомляє президент України Володимир Зеленський.

"Наші українські Сили оборони та безпеки... уже йдуть до переваги, і за липень наші воїни застосували більше дронів, ніж окупант", - заявив Зеленський у своєму відеозверненні за підсумками проведення Ставки верховного головнокомандувача, розміщеному в телеграм-каналі у вівторок.

Він наголосив, що "це має бути стійкою тенденцією на фронті по всіх видах дронів, які є в наших підрозділів". "Від FPV і до всіх інших, включно з нашими далекобійними дронами, які вже впливають на війну стратегічно. Впливають в інтересах України", - зазначив Зеленський.

За його словами, з українськими виробниками укладено контракти на виготовлення одного мільйона безпілотних літальних апаратів цього 2024 року.

"Цього року вже законтрактовано нашими виробниками мільйон дронів, і буде загалом за рік більше", - заявив президент.

За словами глави держави, доповіді чиновників Мінстратегпрому та Мінцифри з виробництва та фінансування дронів також заслухали у вівторок на Ставці верховного головнокомандувача.

Президент повідомив про ухвалене рішення збільшити фінансування української ракетної програми.

"І окремо міністр оборони доповів щодо забезпечення зброєю наших бригад і відповідних перемовин із партнерами. Я вдячний усім у світі, хто дійсно готовий підтримувати нас саме так, як потрібно, щоб і в цей час, і в перспективі досягати результату", - розповів Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА