Інтерфакс-Україна
19:38 06.08.2024

МЗС України та Замбії підписали меморандум про політичні консультації - Кулеба

1 хв читати
МЗС України та Замбії підписали меморандум про політичні консультації - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підписав із замбійським колегою Муламбо Хаімбе меморандум про взаєморозуміння між міністерствами закордонних справ щодо політичних консультацій.

"Сьогодні в Лусаці ми з моїм замбійським колегою Муламбо Хаімбе провели детальні переговори. Обговорили шляхи розвитку двосторонніх відносин між Україною та Замбією, а також нашу співпрацю в міжнародних організаціях. Ми також підписали меморандум про взаєморозуміння між міністерствами закордонних справ щодо політичних консультацій, який структурує наш довгостроковий діалог", - написав Кулеба в соцмережі Х.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд погодив графік оновлення НР та правлінь енергокомпаній – депутат

Темпи просування ворога на минулому тижні зросли на 66%, під Гуляйполем окуповано 81 кв. км – DeepState

Мінсоцполітики: Заявки на дітей у програмі "Зимова підтримка" перетнули мільйон

Макрон: Шлях України до ЄC потребуватиме реформ щодо верховенства права та боротьби з корупцією, та я вірю в рішучість українського народу

ЄC має продовжувати надавати Україні передбачувану та стабільну фінансову підтримку - Макрон

Зеленський: новий рівень ППО SAMP-T буде працювати проти балістики ворога

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

"Голос" виступає за відставку уряду Свириденко – заява

Україна отримає від Франції 8 систем ППО SAMP-T та 100 літаків Rafale – Зеленський

Україна розраховує, що зможе домовитися щодо використання заморожених активів РФ на власне виробництво

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА