Інтерфакс-Україна
20:17 06.08.2024

Київ профінансував закупівлю дронів, човнів, авто та обладнання для фронту на 480 млн грн – мер

1 хв читати

Техніка та обладнання українського виробництва сукупною вартістю 480 млн грн була закуплена коштом бюджету української столиці та вирушила на фронт, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Зустрівся з Начальником штабу Антитерористичного центру полковником Дмитром Козюрою. Він передав вдячність від бійців. А я запевнив, що громада Києва і надалі допомагатиме нашим захисникам", - написав Кличко у телеграмі.

Як зазначається в повідомленні, штаб АТЦ закупив безпілотні розвідувальні авіаційні комплекси літакового типу, прилади нічного бачення, системи виявлення та протидії БПЛА, засоби радіозв'язку, мобільні сонячні станції, вантажний командно-штабний автомобіль та моторні човни.

Раніше Кличко повідомляв, що Київ збільшив допомогу ЗСУ з бюджету міста до 7,5 млрд грн. Також українська столиця залучає благодійну допомогу – дрони, системи РЕБ, спорядження.

У 2023 році Київ направив на підтримку українських військовослужбовців 10% свого бюджету – понад 7 млрд грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА