Інтерфакс-Україна
06:58 07.08.2024

США перекидають винищувачі на Близький Схід

1 хв читати
США перекидають винищувачі на Близький Схід

США переміщують на військову базу на Близькому Сході біля дюжини винищувачів F/A-18 із авіаносця USS Theodore Roosevelt у межах зусиль Пентагону із захисту Ізраїлю від можливих нападів із боку Ірану, а також для гарантування безпеки американських військ, повідомляє The Times of Israel 7 серпня.

Винищувачі F/A-18 і розвідувальний літак E-2D Hawkeye злетіли з авіаносця в Оманській затоці і прибули на неназвану базу в понеділок, про це повідомив виданню американський чиновник.

Зазначається, що міністр оборони США Ллойд Остін віддав наказ про посилення військової присутності в регіоні, оскільки офіційні особи занепокоєні ескалацією насильства на Близькому Сході після вбивства минулого тижня високопоставленого командира "Хезболли" в Лівані та головного політичного лідера ХАМАСу в Ірані, імовірно, внаслідок ізраїльських ударів. Обидва угруповання підтримуються Іраном.

Як передбачається, наземне базування літаків ВМС буде тимчасовим, тому що ескадрилья винищувачів F-22 ВПС прямує на ту саму базу зі своєї бази на Алясці. Очікується, що приблизно дюжина F-22 прибуде на Близький Схід найближчими днями, каже чиновник.

Неясно, як довго всі літаки залишаться разом на базі, і це може залежати від того, що станеться у найближчі кілька днів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА