Інтерфакс-Україна
08:14 07.08.2024

У Херсонській області в результаті обстрілів один мешканець загинув, 15 дістали поранення

1 хв читати
У Херсонській області в результаті обстрілів один мешканець загинув, 15 дістали поранення

Росіяни з різних видів зброї завдавали ударів по Херсонській області, унаслідок чого один мешканець загинув, 15 були поранені, повідомив про наслідки обстрілу за минулу добу голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинилися Зимівник, Білозерка, Антонівка, Станіслав, Берислав, Золота Балка, Дудчани, Томарине та місто Херсон", - написав він у телеграм-каналі в середу вранці.

"Через російську агресію 1 людина загинула, ще 15 - дістали поранення", - наголосив Прокудін.

За даними обладміністрації, російські військові влучили в освітній заклад та адмінбудівлі; житлові квартали населених пунктів області, зокрема 3 багатоповерхівки та 5 приватних будинків. Також окупанти пошкодили газопровід, приватні та службові автомобілі.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Ще 17 дітей та підлітків вдалося врятувати з тимчасово окупованих територій

Від обстрілу потраждали потужності виробника соусів "Вогняр"

Польща будує три заводи для виробництва великокаліберних снарядів

Оновлена торговельна угода між ЄС та Україною принесе прямі вигоди європейській сільгоспспільноті – єврокомісар Хансен

Міністерка закордонних справ Словенії прибула в Україну

Рубіо обговорив з Ван І підготовку до зустрічі лідерів країн

Україна незабаром очікує на 14-й пакет допомоги від Хорватії та 15-й до кінця цього року - Шмигаль

Волонтери УЧХ зустріли евакуаційний потяг на Житомирщині

Торговельна угода між ЄС та Україною забезпечить стабільність і простежуваність для обох сторін – аграрний міністр Данії

Міністри оборони України та Хорватії домовилися про створення спільних ланцюгів виробництва та кооперацію оборонних галузей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА