Інтерфакс-Україна
06:35 08.08.2024

РФ вивела два кораблі-носії "Калібрів" у Чорне море

1 хв читати
РФ вивела два кораблі-носії "Калібрів" у Чорне море

Російський окупаційний флот вивів на чергування в Чорне море два ракетоносії із загальним залпом до 8 крилатих ракет, інформують про ситуацію Військово-морські сили ЗС України в четвер уранці.

"У Чорному морі 2 ворожі кораблі, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом до 8 ракет; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, з яких 1 є носієм крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом до 16 ракет", - ідеться в телеграм-каналі ВМС.

Також повідомляють, що за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: у Чорне море - 5 суден, із них 4 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; в Азовське море - 10 суден, із них 2 рухалися з протоки Босфор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина зробить вирішальний внесок у питанні постачання систем "Patriot" Україні, запевнив Мерц

Зеленський: США, Німеччина та Норвегія вже працюють над постачанням зброї Україні, зокрема "Patriot"

Росіяни вдарили БпЛА по Чугуєву, наслідки уточнюються

Зеленський обговорив з Трампом посилення захисту українців

Унаслідок ворожої атаки у Запоріжжі загорівся дах багатоповерхівки

Сибіга про Оттавську конвенцію: ми будемо позбуватися всього, що нас послаблює, та закликав Раду підтримати

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА