Інтерфакс-Україна
11:49 08.08.2024

В Україні запустили програму перекваліфікації ReSkill UA

2 хв читати
В Україні запустили програму перекваліфікації ReSkill UA

В Україні стартував новий освітній проєкт ReSkill UA, що передбачає стипендіальні програми навчання й можливості працевлаштування в затребуваних галузях на українському ринку праці, повідомляє Державна служба зайнятості.

"Учасники проєкту зможуть опанувати нову професію або поглибити свою експертизу поточної кар'єрної діяльності. Онлайн-програма підвищення кваліфікації та перекваліфікації ReSkill UA передбачає навчання в галузях, актуальність яких підтвердили українські роботодавці", - йдеться в повідомленні.

Для перекваліфікації в межах проєкту можна оволодіти професіями з нуля в таких сферах, як продажі, проєктний менеджмент, маркетинг, служба підтримки в ритейлі, підприємництво.

Для підвищення кваліфікації можна поглибити експертизу у сферах енергетики, виробництва, будівництва, управління ланцюгами постачання та логістики.

Програми доступні і для перекваліфікації, і для підвищення кваліфікації у сферах кібербезпеки та штучного інтелекту.

Учасники ReSkill UA отримають безоплатний доступ до однієї з 11 навчальних програм на платформі Coursera й можливість отримати міжнародні сертифікати від найкращих світових університетів і компаній, включно з Google, Meta, IBM тощо.

Також передбачені кар'єрні консультації, вебінари, пітчі, доступ до кар'єрних ресурсів, нетворкінгові заходи, прямі знайомства з потенційними роботодавцями, онлайн- та офлайн-стажування тощо.

Опанувати професію можна в комфортному темпі. Залежно від обраного напряму навчання триватиме від трьох до шести місяців.

Навчатися можна з будь-якої точки України. Щоб узяти участь у проєкті, треба мати комп'ютер або телефон з доступом до інтернету й заповнити реєстраційну форму.

Проєкт ReSkill UA реалізують Coursera та Happy Monday за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" та сприяння Міністерства економіки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував у четвер розмови з європейськими колегами, а також комунікацію на рівні радників з питань нацбезпеки

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

Рубіо заявив, що передумовою зустрічі Трампа із Зеленським і Путіним буде зближення позицій України, Європи й РФ - ЗМІ

Екскерівник СІЗО Таганрога особисто віддавав накази катувати українську журналістку Рощину - Нацполіція

До 30 тис. вступників-контрактників в 2025р. отримають державний грант на покриття частини вартості навчання

ППО знешкодила 89 зі 112 ворожих дронів, є влучання на 11 локаціях

Голова НАЗК має погоджувати з держсекретарем Кабміну встановлення собі матдопомоги на оздоровлення

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу в Запорізькій області

Четверо цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворожих дронів у Дніпропетровській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА