Інтерфакс-Україна
15:20 09.08.2024

САП вимагає визнати необґрунтованими активи членів сім'ї та родичів чиновника ДМС на суму майже 5,9 млн грн

2 хв читати
САП вимагає визнати необґрунтованими активи членів сім'ї та родичів чиновника ДМС на суму майже 5,9 млн грн

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) заявила позов до Вищого антикорупційного суду (ВАКС) щодо визнання необґрунтованими активів, оформлених на членів сім'ї та родичів начальника одного з управлінь Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби (ДМС) у м. Києві та Київській області на суму майже 5,9 млн грн.

"9 серпня 2024 року прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за матеріалами НАЗК та доказів, самостійно одержаних прокурором у встановленому законом порядку, заявив позов до Вищого антикорупційного суду про визнання необґрунтованими активів, що оформлені на членів сім’ї та родичів начальника одного з управлінь Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області на суму майже 5,9 млн грн та стягнення їх у дохід держави (цивільна конфіскація)", - повідомляє пресслужба САП у телеграм-каналі у п'ятницю.

Встановлено, що впродовж 2019-2023 рр. члени сім'ї та родичі посадовця придбали у приватну власність дві квартири в Києві й Харкові та три автомобілі. Аналіз доходів і витрат чиновника, членів його сім'ї та родичів встановив неможливість придбання цих об'єктів нерухомості за рахунок законних джерел.

"Крім того встановлено, що після придбання цих активів їх використовували посадовець і його дружина, а не родичі, що вказує поряд з іншими даними на те, що вони набули їх у власність саме за дорученням посадовця", - ідеться в повідомленні.

За заявою прокурора САП суд у порядку забезпечення поданого позову наклав арешт на активи, що є предметом спору, та на інші активи відповідачів, які відповідають їхній вартості.

Представництво держави в суді в цій справі здійснюють прокурори САП.

Про перебіг та результати розгляду цивільної справи буде повідомлено додатково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Starlink планує знизити орбіту супутників для підвищення безпеки у 2026 році

Кім Чен Ин демонструє доньку на публічних заходах, що може свідчити про її статус наступниці лідера КНДР - ЗМІ

Попередньо шестеро загиблих і кілька десятків поранених під час протестів у Ірані – ЗМІ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА