Інтерфакс-Україна
16:42 09.08.2024

Росіяни вдруге за день обстріляли Костянтинівку, дві людини поранені - голова ОВА

1 хв читати
Росіяни вдруге за день обстріляли Костянтинівку, дві людини поранені - голова ОВА
Фото: https://t.me/VadymFilashkin/3699

Російські окупанти вдруге за день завдали удару по Костянтинівці Донецької області, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Після цинічного ранкового удару по "Еко-маркету" росіяни знову обстріляли Костянтинівку - цього разу зі "Смерчів" по приватному сектору. Пошкоджено 6 приватних будинків і газопровід", - написав Філашкін у телеграм-каналі.

Він закликав жителів області евакуюватися з небезпечних районів. Охочі евакуюватися можуть звертатися до цілодобового кол-центру за номером 0800500121.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захисники України в ніч на 3 грудня знищили або подавили 83 зі 111 засобів повітряного нападу росіян

Сили безпілотних систем уразили за добу 901 ворожу ціль

Двоє загиблих і троє постраждалих внаслідок атаки російських БпЛА у Дніпропетровській області – ОВА

3 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

Лев XIV вважає, що Італія могла б стати посередником у переговорах України, США й РФ і Ватикан

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА