Інтерфакс-Україна
15:44 10.08.2024

Петиція про повернення скульптури Скритуцького на Пейзажну алею в Києві набрала потрібні 6 тис. голосів

1 хв читати

Петиція на сайті Київської міської ради із закликом повернути скульптури Костянтина Скритуцького на Пейзажну алею в столиці набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

Згідно з платформою петицій на сайті Київради, петиція була подана 12 червня і станом на 10 серпня набрала необхідні для розгляду 6 тис. голосів.

"4 червня 2024 року на Пейзажній алеї демонтували скульптуру відомого київського художника Костянтина Скритуцького. "Дівчинку на подушках" просто вандально зруйнували. Згоди на демонтаж автор не надавав. Залишки скульптурної композиції робітники вивезли в невідомому напрямку", - йдеться в тексті петиції.

Зазначається, що раніше в такий самий спосіб було пошкоджено відомий модерністський об'єкт - павільйон "Квіти України".

"Вимагаємо від міської влади відновити скульптурну композицію на Пейзажній алеї залучивши автора до процесу відновлення", - підсумували автори петиції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Абу-Дабі стартували тристоронні переговори між Україною, США та Росією – МЗС ОАЕ

Рада Європи та Єврокомісія зробили ще один крок для створення Спецтрибуналу за злочини агресії проти України

"Укренерго" у суботу застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Радниця керівника ОП Страхова вважає СЕЗ кращим рішенням для Донбасу і впевнена, що Україна "колись поверне собі своє"

Керівника департаменту КМДА підозрюють у випуску необґрунтованих облігацій зі збитками понад 0,5 млрд грн - Нацполіція

МОН анонсувало перерахування підвищених зарплат викладачам своїх вузів до кінця січня

Рада ЄС на рівні глав МЗС знову обговорить Україну

Фон дер Ляєн: Ми підтримуємо боротьбу українців вже 4 роки, наші дії говорять гучніше за слова

За Тимошенко внесено 33 млн грн застави

В Україні почали застосовувати спецграфіки аварійних відключень – обленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА