Інтерфакс-Україна
21:08 10.08.2024

Зеленський заявив про "витискання війни" на територію Росії

1 хв читати
Зеленський заявив про "витискання війни" на територію Росії

Українська армія продовжує утримувати фронт і витискати війну на територію агресора, заявив президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.

"Відзначу за цей тиждень усіх наших воїнів – бойові бригади, які дійсно результативно захищають нашу державу, знищують окупанта. Увесь фронт ми не залишаємо без уваги. Кожен напрямок, всі точки бойових зіткнень. Сумщина, Харківщина, всі напрямки на Донеччині, зокрема найбільш жорсткі – Покровський, Торецький, Краматорський, – і південь нашої держави. Всюди є за що подякувати українським воїнам", - зазначив президент.

Окремо він відзначив 47-му, 110-ту окремі механізовані бригади, що діють на покровському напрямку, а також 1-й окремий штурмовий батальйон, 35-ту окрему бригаду морської піхоти, 54-ту окрему механізовану бригаду, 57-ту і 59-ту окремі мотопіхотні, 77-му окрему аеромобільну і 100-ту окрему механізовану бригаду, і спеціальний підрозділ ГУР за дії на південному напрямку.

"І сьогодні кілька разів уже доповідав Головком Сирський – щодо фронту та наших дій і витисканню війни на територію агресора. Дякую кожному нашому підрозділу Сил оборони, які це забезпечують. Україна доводить, що дійсно вміє повертати справедливість та гарантує саме такий тиск, який потрібен, – тиск на агресора", - наголосив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА