Інтерфакс-Україна
14:01 11.08.2024

На півдні України за добу ліквідовано 60 окупантів і 35 одиниць техніки

1 хв читати

Російські окупанти втратили на півдні України за минулу добу 60 осіб особового складу і 35 одиниць озброєння та військової техніки, повідомив у неділю голова Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко з посиланням на дані Сил оборони півдня.

Зокрема, за його словами, окупанти втратили за добу 12 гармат, п'ять мінометів, десять одиниць автомобільної техніки, одну бойову броньовану машину, один мотоцикл, два човни, два розвідувальні безпілотні літальні апарати, один комплекс відеоспостереження та одну станцію радіоелектронної боротьби.

Також уражено одну ворожу вогневу позицію, два польові пункти боєпостачання, три бліндажі, три спостережні позиції противника, два місця запуску безпілотних літальних апаратів, повідомив Мрочко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА