Інтерфакс-Україна
17:36 11.08.2024

На фронті з опівночі було 65 бойових зіткнень, найбільше на покровському та лиманському напрямках

2 хв читати
На фронті з опівночі було 65 бойових зіткнень, найбільше на покровському та лиманському напрямках

Кількість бойових зіткнень на фронтах російсько-української війни з початку доби станом на 16:00 неділі зросла до 65, найскладніша ситуація зараз на покровському та лиманському напрямках, повідомляється в оперативній інформації з російського вторгнення на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook.

"На Покровському напрямку найбільша кількість боєзіткнень. З початку доби окупанти здійснили вже 26 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій... Сили оборони стримують натиск та відбили половину атак противника, тринадцять боїв ще тривають. Найактивніший ворог біля Желанного і Калинового. Зазнали ударів НАРами з озброєння штурмової авіації Олександропіль та Миколаївка",- йдеться у зведенні.

На лиманському напрямку з початку доби було 13 боєзіткнень, триває бій у Макіївці, ситуація, за даними Генштабу, контролюється.

На краматорському напрямку загарбники здійснили шість штурмових дій поблизу  Часового Яру, Іванівського та Кліщіївки, два бойові зіткнення продовжуються.

На сіверському та торецькому напрямках було по чотири спроби ворожих атак, по дві тривають. Окупанти здійснили авіабомбардування Торецька, Діліївку обстріляли некерованими авіаракетами.

На харківському та куп'янському напрямках російські окупанти штурмували позиції українських підрозділів по три рази. У Вовчанську триває бій.

На оріхівському напрямку в районі Малої Токмачки та придніпровському напрямку ворог зробив по дві безуспішні спроби просунутися вперед, застосовував авіацію.

На курахівському напрямку у Костянтинівці та на Времівському у Водяного було по одній спробі наступу противника, обидві відбиті.

Також окупанти продовжують застосовувати авіацію та артилерію по прикордонних районах Сумської області. Під артилерійськими ударами опинилися райони міста Середина-Буда та низки сіл. Також ворог завдав авіаударів.

"Сили оборони продовжують рішуче протидіяти спробам противника просунутися в глибину території України, спрямовують зусилля на зрив виконання окупантами завдань наступу",- наголосили у Генштабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА