Інтерфакс-Україна
07:28 13.08.2024

Ілон Маск запропонував свою участь в уряді США в разі переобрання Трампа

1 хв читати
Ілон Маск запропонував свою участь в уряді США в разі переобрання Трампа

Генеральний директор Tesla Ілон Маск під час бесіди з кандидатом від Республіканської партії Дональдом Трампом у соцмережі X, заявив, що зацікавлений брати участь в уряді в разі перемоги Трампа на виборах.

"Маск запропонував Трампу в разі його переобрання сформувати комісію з ефективності уряду, яка просто спробує зробити витрати розумними, щоб країна жила по кишені, і сказав, що хотів би стати її частиною", - повідомляє CNN.

"Мені б це сподобалося", - відповів Трамп.

Пізніше Трамп заявив, що йому потрібна допомога Маска у виконанні однієї з головних передвиборчих обіцянок: ліквідації Міністерства освіти.

"Ось тут мені і потрібен Ілон Маск, мені потрібен хтось, у кого багато сили, сміливості та розуму. Я хочу закрити Департамент освіти, повернути освіту в Штати", - сказав Трамп.

Як зазначає CNN, Маск ставив запитання про регулювання, імміграцію, державні витрати і про те, що він назвав "ризиком глобальної термоядерної війни". Трамп дотримувався своїх передвиборчих тез, і Маск не заперечував жодного зі своїх тверджень.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА