Інтерфакс-Україна
09:02 13.08.2024

За минулу добу противник випустив по Україні сім ракет і 96 КАБів

1 хв читати
За минулу добу противник випустив по Україні сім ракет і 96 КАБів
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

За уточненою інформацією, за вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів і населених пунктах двох ракетних ударів із застосуванням семи ракет, а також 67 авіаударів, скинувши 96 керованих авіабомб, інформує Генштаб Збройних сил України у зведенні на 08:00 вівторка, 13 серпня.

Крім цього, за даними Генштабу, ворог здійснив понад 4400 обстрілів, із них 123 - із реактивних систем залпового вогню.

Також агресор завдавав авіаударів у районах населених пунктів, зокрема, Запсілля, Могриця, Великий Прикіл, Вільшанка, Сінне, Велика Рибиця, Партизанське, Юнаківка, Локня, Вакалівщина, Глухів, Покровка, Веселівка, Манухівка, Грунівка Сумської області; Нововодяне Луганської області; Торецьк, Неліпівка, Нью-Йорк, Диліївка, Дружба, Олександропіль, Новодонецьке, Мирноград, Водяне Донецької області; Гуляйполе Запорізької області; Бургунка Херсонської області.

Водночас, наголошується у зведенні, вчора авіація і ракетні війська та артилерія Сил оборони завдали 11 ударів по районах зосередження особового складу та ОВТ противника, а також вразили пункт управління та артилерійську систему.

 

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено портові об’єкти на Одещині та залізничну інфраструктуру на Черкащині – Кулеба

Калмикова про необхідність запровадження омбудсмана з питань ветеранів: Це питання для широкої дискусії

Глава МВС України: Ворог атакував більше десятка регіонів, бив по енергетиці і цивільній інфраструктурі

Орбан все ще готується до проведення зустрічі Путіна та Трампа у Будапешті

Найгірше з електрикою в Чернігівській та Сумській областях – "Укренерго"

Внаслідок ворожої атаки в Києві двоє загиблих, 21 постраждалий - прокуратура

Мінветеранів запускає великий інформпортал "Ветеран Pro" з усіма послугами для ветеранів - Калмикова

Частина закладів освіти Києва через обстріл переходить у дистанційний режим чи в режим "Пунктів незламності"

Внаслідок ворожого обстрілу поранено машиніста відновлювальної дрезини енергетиків

Сили оборони відновили позиції в Покровському районі, росіяни окупували село в Запорізькій області – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА