Інтерфакс-Україна
10:36 13.08.2024

У Хмельницькій області перекинувся автобус із дітьми, загинули одна дитина та один дорослий - Нацполіція

1 хв читати
У Хмельницькій області перекинувся автобус із дітьми, загинули одна дитина та один дорослий - Нацполіція
Фото: https://www.npu.gov.ua/news/na-khmelnychchyni-politseiski-ziasovuiut-obstavyny-dtp-za-uchastiu-pasazhyrskoho-avtobusa-z-ditmy

У вівторок о 07:45 біля с. Вишнопіль Старокостянтинівської громади Хмельницької області сталося перекидання автобуса, в якому перебували 19 дітей і 4 дорослих, унаслідок аварії загинули 12-річна дівчинка та один дорослий, повідомляє Національна поліція України.

"Водій автобуса "ЛАЗ Лайнер" перевозив групу дітей у супроводі двох дорослих із селища Любар Житомирської області до с. Микуличин Івано-Франківської області. За попередніми даними, він не впорався з керуванням і допустив перекидання транспортного засобу. Загалом в автобусі перебувало 23 людини, з яких 19 дітей, двоє дорослих, які супроводжували групу, і двоє водіїв", - ідеться в повідомленні, опублікованому на сайті поліції.

Кількість постраждалих встановлюється, їх усіх госпіталізували.

Пізніше Офіс генерального прокурора уточнив, що в автобусі перебувала 21 людина, з яких 17 дітей.

"16 дітей доправлено до медичних закладів. Одна дитина і водій автобуса у важкому стані в реанімації", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

На місці події працює слідчо-оперативна група відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП у Хмельницькій області.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 статті 286 Кримінального кодексу України.

Тривають огляд місця події та документування наслідків ДТП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Комітет міністрів Ради Європи підтримав створення спецтрибуналу по злочину агресії - Сибіга

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Завжди був поруч у складні моменти і допомагав знайти рішення – Група "Нафтогаз" про Брехта

Суд замінив Труханову домашній арешт на особисте зобов'язання - Суспільне

Україна та Румунія погодили проєкт з розбудови швидкісної дороги Сучава-Сірет з виходом до українського кордону

КС визнав неконституційним скасування підвищених пенсій для держслужбовців з недостатнім стажем - рішення

Трамп у Давосі: якби не ми, то почалася б Третя світова війна

Уряд Японії у 2026р. виділить $6 млрд на гуманітарну і технічну підтримку України

Брехт доклав чимало зусиль для інтеграції ОЕС України з ENTSO-E – "Укргідроенерго"

На Полтавщині планують створити мережу транзитних центрів для евакуйованих з прифронтових територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА