Інтерфакс-Україна
19:19 13.08.2024

Українські війська збільшили контроль у Курській області на 40 кв. км за добу - Сирський

2 хв читати
Українські війська збільшили контроль у Курській області на 40 кв. км за добу - Сирський
Фото: https://www.facebook.com/CinCAFofUkraine

Збройні сили України просунулися в Курській області на один-три кілометри на різних напрямках за минулу добу й узяли під контроль 40 кв. км території, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський у доповіді президенту України Володимиру Зеленському у вівторок.

"Угруповання Збройних сил України продовжують ведення операції на території Курської області. За сьогоднішню добу наші війська просунулися на окремих напрямках від 1 до 3 кілометрів, узято контроль над 40 кв. км території і на сьогодні 74 пункти перебувають під нашим контролем. Бої тривають по всій лінії фронту. Ситуація, незважаючи на високу інтенсивність бойових дій, перебуває під контролем, продовжуємо військову операцію", - сказав Сирський..

Напередодні головнокомандувач ЗСУ заявив про взяття під контроль близько 1000 кв. км російської території в Курській області, а президент України Володимир Зеленський повідомив про доручення Ставки верховного головнокомандувача підготувати гуманітарний план для території проведення операції в Курській області.

Раніше російська опозиція закликала не передавати кошти, спрямовані на допомогу жителям Курської області, які постраждали від воєнних дій на території регіону, через російські державні структури. "Ми вважаємо неприйнятними збір коштів через структури путінського режиму та участь у кампанії з підтримки групи переміщених осіб, серед яких можуть бути учасники або пособники злочинної війни. Не ставлячи під сумнів важливість гуманітарного чинника, ми переконані, що допомога жителям регіонів, які опинилися на територіях, зайнятих ЗСУ, має надаватися через ЗСУ, українські державні та громадські структури, міжнародні гуманітарні організації", - йдеться в заяві Ради Форуму вільної Росії, яку оприлюднив один із засновників форуму Гаррі Каспаров у фейсбуці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

Членство в ЄС є пунктом номер один економічних гарантій для України, але рішення блокує Угорщина – Зеленський

Ворог завдав ракетного удару по житловому кварталу Кривого Рогу

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

У Кривому Розі гучно, у напрямку міста фіксували швидкісну ціль

Держдеп США введе санкції щодо всіх причетних до примусових депортацій уйгурів до КНР – Рубіо

Україна сприймає американську пропозицію безумовної тиші в небі, на морі, на фронті - Зеленський

Зеленський поговорив із президентом Євангельської асоціації Біллі Грема

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА