Інтерфакс-Україна
04:08 14.08.2024

У Київській області завершують будівництво інклюзивного житлового комплексу для воїнів з інвалідністю

1 хв читати
У Київській області завершують будівництво інклюзивного житлового комплексу для воїнів з інвалідністю

У Київській області завершують будівництво інклюзивного житлового комплексу з 56 приватних будинків для воїнів з інвалідністю та їхніх сімей, повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Вручив 17 сертифікатів на будинки в комплексі ветеранам та їхнім родинам. Це наші герої з 3 штурмової бригади, 114 бригади ТРО, 72 бригади ім. Чорних Запорожців, 1 окремої бригади ТРО. Чорних Запорожців, 1 окремої танкової бригади. Мав честь від себе особисто та всіх мешканців Київщини подякувати нашим військовим та родинам загиблих бійців за боротьбу проти російських окупантів. Раніше 2 сертифікати отримали бійці ГУР", - розповів начальник КОВА в Телеграм.

Повідомляється, що вже наприкінці серпня військові отримають ключі від будинків. Житло буде передано їм у власність. Будівельні роботи на фінішній прямій. У будинках буде зроблено ремонт, встановлять кухонні меблі, облаштують ванну та санвузол.

Як повідомляється, фінансують масштабний проєкт благодійний фонд Андрія Засухи та ФК "Колос Ковалівка".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина й Словаччина збираються оскаржити в суді постанову ЄС про заборону імпорту нафти й газу з РФ

Четверо цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів та атака БпЛА в Сумській області - ОВА

Лідери Нідерландів, Фінляндії та Великої Британії обговорили гарантії безпеки для України та нові варіанти її підтримки

У понеділок в Україні цілодобово діятимуть обмеження обсягом від 2,5 до 4 черг - Укренерго

Єврокомісія втратила доступ до свого рекламного облікового запису у соціальній мережі Х - ЗМІ

Кількість загиблих від ворожих обстрілів у Харківській області зросла до трьох у неділю – прокуратура

Імовірне знищення Печенізької дамби не матиме критичного впливу на фронт – 16 армійський корпус ЗСУ

Колишнього міністра оборони і ексрегіонала Кузьмука звільнили з позиції позаштатного радника Командувача Сил ТрО

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА