Інтерфакс-Україна
08:23 14.08.2024

Росіяни завдали удару по інфраструктурі в Ніжинському районі Чернігівської області

1 хв читати
Росіяни завдали удару по інфраструктурі в Ніжинському районі Чернігівської області

Російські війська атакували інфраструктурний об'єкт у Ніжинському районі Чернігівської області, повідомив у середу голова обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

"Уночі ворог укотре атакував "шахедами". У Ніжинському районі влучання в інфраструктурний об'єкт. Без жертв. Дякую всім службам за оперативне усунення наслідків", - написав він у телеграм-каналі без подробиць.

Раніше Повітряні сили ЗСУ фіксували в області ворожі БПЛА.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінсоцполітики з партнерами презентували План гуманітарних потреб та реагування на 2026р для України

Мовний омбудсмен закликає Раду якнайшвидше підтримати проєкт постанови про посилення ролі української мови в утвердженні Української держави

До 9 років позбавлення волі засуджено ексректора Донецького медуніверситету - ВАКС

Тимошенко вручено підозру в спробі підкупу низки нардепів – САП

Відновлення доступу до Polymarket потребує отримання платформою ліцензії – PlayCity

Верховна Рада в середу повторно розгляне призначення Федорова і Шмигаля

В Голосіївському районі Києва в багатоповерхівці вибухнула газова суміш, постраждала людина – ДСНС

Тимошенко підтвердила обшуки в офісі "Батьківщини", відкинула "всі абсурдні звинувачення" і заявила про політичне замовлення проти неї

В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти

Захисники України в ніч на 14 січня знищили або подавили 90 зі 116 засобів повітряного нападу росіян

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА