Інтерфакс-Україна
12:32 15.08.2024

Прокуратура вимагає підписання охоронного договору на нежитлові приміщення в будівлі на Андріївському узвозі

1 хв читати

Київська міська прокуратура через суд вимагає від балансоутримувача об'єкта культурної спадщини на Андріївському узвозі підписати охоронний договір на нежитлові приміщення в ньому.

"Київська міська прокуратура звернулася до адміністративного суду з позовом до комунального підприємства, що є балансоутримувачем пам'ятки архітектури та містобудування місцевого значення на Андріївському узвозі, 2-В у місті Києві, та просить суд зобов'язати балансоутримувача підписати охоронний договір на частину першого поверху будівлі", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в четвер.

Зазначається, що позов прокурора мотивований тим, що будівля 1909-1910 років розташовується на території пам'ятки містобудування національного значення.

Сам будинок п'ятиповерховий, цегляний, односекційний, розрахований спочатку на дві великі квартири на кожному поверсі.

"Водночас комунальне підприємство, порушуючи вимоги охоронного законодавства, вже тривалий час ухиляється від підписання охоронного договору на нежитлові приміщення в цій будівлі, що унеможливлює їхній належний захист і збереження", - зазначає прокуратура.

Повідомляється, що Київський окружний адміністративний суд уже відкрив провадження у справі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури проводить громадське обговорення положень про проведення конкурсів за проєктом "1000 годин контенту"

Громадянам, які прямують до Молдови, рекомендується користуватися пропускними пунктами в Чернівецькій та Вінницькій областях – МЗС

"Магазини вже наповнюються" – мер Арциза закликав мешканців міста не панікувати

Португалія може розмістити свої сили в Україні і брати участь в миротворчих місіях, але сьогодні це ще не передбачено, - прем'єр

Мирної угоди наразі немає, її може і не бути, вона є, коли існує не лише на папері, а коли війна зупинена – Зеленський

Україна обговорювала з США питання безпеки проведення виборів, вони знають, як нам допомогти, - Зеленський

Україна та Португалія підписали угоду про партнерство у виробництві морських дронів – Зеленський

Відео з дроном, який підняв російський прапор над Києвом, є фейком – поліція

Рятувальники деблокували жінку з-під завалів на Запоріжжі – МВС

Альтернативні транспортні маршрути через Дністер створені на Одещині – заступник керівника ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА