Інтерфакс-Україна
18:41 15.08.2024

Окупанти обстріляли з БПЛА Козацьке, загинув чоловік - Херсонська ОВА

1 хв читати
Окупанти обстріляли з БПЛА Козацьке, загинув чоловік - Херсонська ОВА

Російські війська скинули вибухівку з безпілотника на селище Козацьке Херсонської області, внаслідок чого загинув 60-річний місцевий житель, повідомляє обласна військова адміністрація.

"Через атаку російського безпілотника загинув житель Козацького. Сьогодні близько 16:00 окупаційні війська скинули вибухівку з дрона на 60-річного чоловіка. Він дістав смертельних поранень", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в четвер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Звільнення Галущенка та Гринчук зазначені першими питаннями засідання Ради у вівторок – Гончаренко

Зеленський зустрінеться з королем Іспанії Феліпе VI - Никифоров

Єврокомісар Кос назвала три аспекти подальшої роботи у питанні євроінтеграції країн-кандидатів

У Покровську зростає кількість стрілкових боїв, противник хоче у короткостроковій перспективі вийти до н.п. Гришине - ДШВ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Віткофф прилетить до Туреччини для зустрічі з Зеленським в середу – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА