Інтерфакс-Україна
00:26 16.08.2024

Зеленський пропонує розширити дію закону про соціальний захист військовослужбовців на тих, хто виконує військовий обов'язок на території РФ

1 хв читати
Зеленський пропонує розширити дію закону про соціальний захист військовослужбовців на тих, хто виконує військовий обов'язок на території РФ
Фото: https://www.president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді розширити коло осіб, на яких поширюється закон про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей, зокрема за рахунок українських громадян, які виконують військовий обов'язок на території держави-агресора.

Відповідний законопроєкт №11483 про внесення зміни до статті 3 закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» зареєстровано у Верховній Раді в четвер, повідомляє сайт парламенту.

Глава держави пропонує, щоб соціальний і правовий захист також поширювався на військовослужбовців розвідувального органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони державного кордону, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації та розвідувальних органів - громадян України, які виконують військовий обов'язок за межами України, в тому числі на території держави-агресора (Російської Федерації - ІФ-У).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" запропонувала на посаду міністра юстиції Маслова

Президент Чехії: Щоб мирний план був справедливим, він не повинен карати жертву більше, ніж винуватця

ДБР передало до НАБУ заяву нардепа Железняка щодо можливих зловживань ексміністра енергетики Галущенка

В Одесі в одному з РТЦК та СП стався вибух, загинула людина - поліція

Колишньому депутату Київради повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на майже 12 млн грн

Освітній комітет Ради представив концепцію підвищення зарплат вчителям

Зеленський після наради із Сибігою: Зараз щогодини зустрічі, дзвінки та робота з пунктами, які можуть змінити багато

Бійці ГУР МО знищили гвинтокрил Ка-27 і дороговартісні системи ППО в Криму

Туск про мирні пропозиції США: Нічого про Україну без України

США погрожують скоротити розвідувальні дані та озброєння, щоб змусити Україну до мирної угоди, - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА