Інтерфакс-Україна
18:19 18.08.2024

Через шторм у Стрийському районі дерево впало на вагон поїзда, є травмовані пасажири та залізничники – Укрзалізниця

1 хв читати

Внаслідок негоди у Стрийському районі Львівської області дерево впало на вагон приміського поїзда №6424 "Стрий - Івано-Франківськ", є постраждалі пасажири та співробітники "Укрзалізниці", 4 людей госпіталізували.

"В результаті шторму у Стрийському районі дерево впало на вагон приміського поїзда 6424 Стрий — Івано-Франківськ: на жаль, є травмовані пасажири та залізничники. Всі постраждалі оперативно отримали першу допомогу, чотирьох пасажирів із різаними травмами забрала швидка, їхні життя в безпеці",-  повідомляє "Укрзалізниця" у своєму телеграм-каналі у неділю.

Поїзд №6424 вже продовжує рух із затримкою 1 год. 42 хв. Як інформує "Укрзалізниця", "пасажирів пересаджено з пошкодженого вагона до резервного, який залізничники оперативно причіпили під час стоянки".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про атаку на Харків: доки світ зволікає з рішеннями, майже кожна ніч в Україні обертається на жах

США підготували нові санкції проти РФ - ЗМІ

У Харкові вже 43 постраждалих, серед них 11-річна дитина - Терехов

Рубіо заявив про "замасковану тиранію" в Німеччині через визнання партії AFD екстремістською

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 40 - ОВА

У Харкові вже 12 постраждалих - мер

Кількість постраждалих унаслідок атаки "Шахедів" по Харкову зросла до шести, пошкоджено багатоквартирний будинок - влада

Адміністрація Трампа пропонує скоротити бюджет США на $163 млрд, урізавши витрати на освіту і житлове будівництво - ЗМІ

У Херсонській області мирний житель загинув внаслідок підриву на міні

Верещук: З початку 2024 року видано понад 723 тис. посвідчень УБД, до кінця травня планується повністю ліквідувати заборгованість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА