Інтерфакс-Україна
15:21 19.08.2024

Данія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 783 млн крон

2 хв читати
Данія оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 783 млн крон

Уряд Данії анонсував передачу Україні нового пакета допомоги, який включає кошти на придбання нової військової техніки через українську оборонну промисловість та промисловий пул, а також пожертвування обладнання через міжнародних партнерів.

"Путін продовжує невпинно чинити жорстокі та криваві напади на українців. Вкрай важливо, щоб Данія продовжувала підтримувати Україну, щоб вони могли захистити себе. Цей двадцятий пакет військової підтримки було складено на основі побажань та потреб України і має підтримати Україну як у короткостроковій перспективі, так і найближчими роками", – заявив міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен.

Пакет допомоги має загальну вартість близько 783 млн данських крон (близько $115,8 млн. - ІФ-У) і складений на основі потреб та рекомендацій України, діалогу з міжнародними партнерами та рекомендацій військових фахівців Міністерства оборони.

Центральне місце у пакеті приділено фінансовим внескам. Серед іншого, для промислового пулу, який збільшується на 300 млн данських крон у 2024 році. Промисловий пул націлений на закупівлю в оборонній промисловості для задоволення потреб України у військовій підтримці. Також зарезервовано додатково 112 млн данських крон для фінансування допомоги через українську оборонну промисловість.

"Данія була і залишиться одним із найбільших прихильників України. Ми постійно показували, що там, де є воля, є і шлях, і Данія встановила міжнародний стандарт підтримки України. Сьогодні ми робимо ще один крок із двадцятим військовим пакетом допомоги, який надасть Україні таке необхідне військове обладнання, яке матиме значення проти агресивної війни Росії", – зазначив міністр закордонних справ Данії Ларс Лекке Расмуссен.

З оперативних причин та міркувань безпеки докладний звіт про повний зміст пакета допомоги не оприлюднюється.

Пакет допомоги фінансується у рамках Фонду України за умови подальшого остаточного схвалення Фінансовим комітетом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ та ДСНС України обмінялися досвідом з Німецьким Червоним Хрестом

У Києві під час тривоги зупинятимуть рух автомобілів і громадського транспорту з правого на лівий берег по Південному мосту – КМДА

Чернишов про псевдонім "Че-Гевара": моє прізвище Чернишов, і в мене немає роздвоєння особистості, ніяк інакше себе не називаю

Окупанти використовували цивільних, зокрема і 13-річну дитину, як "живий щит" під час штурму Покровська - СБУ

Двоє працівників "Енергоатома" загинуло внаслідок російської атаки 14 листопада

Заходи до Дня гідності та свободи у 2025р відбудуться під гаслом "21 листопада… і щодня, без вихідних"

Диверсію на залізниці в Польщі вчинили 2 громадян України, котрі довго працювали на розвідку РФ і в'їхали з Білорусі – прем'єр

РФ примусово мобілізувала понад 46 тис. українців з окупованих територій – Коордштаб з питань поводження з військовополоненими

СБС завдали удали по ТЕС в окупованих Зугресі та Новому світі

Позитивні зміни з електрозабезпеченні можливі, але графіки через дії РФ потенційно триватимуть всю зиму – глава "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА