Інтерфакс-Україна
18:50 19.08.2024

На Одещині група зловмисників продавала контрафактний товар під виглядом відомого бренду

2 хв читати

В Одеській області правоохоронці вилучили в ділків кілька тисяч одиниць контрафактного товару орієнтовною вартістю майже 4,7 млн грн, який зловмисники реалізовували в Україні під виглядом відомого бренду, повідомила Національна поліція.

"Кіберполіцейські й детективи територіального управління Бюро економічної безпеки в Одеській області за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури викрили трьох ділків, які свою діяльність у період з липня 2023 року до березня 2024 року провадили через власний інтернет-магазин, а також соціальні мережі й месенджери. Купити підробку можна було і в магазинах в одному з районів Одеси", - йдеться в повідомленні на сайті відомства в понеділок.

Водночас продавці зазначали, що цей товар є "реплікою" на оригінальну продукцію світового бренду.

"Правоохоронці провели в Одесі шість обшуків за місцями проживання та ведення діяльності, а також в автомобілі фігуранта. Вилучено смартгодинники, навушники, мобільні телефони, готівку, отриману від незаконної діяльності. Орієнтовна вартість вилученого становить майже 4,7 млн грн", - зазначає Нацполіція.

За результатами проведених експертиз встановлено, що правовласнику завдано понад 6,5 млн грн збитків.

Трьом учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі до 15 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Досудове розслідування триває, остаточну суму завданих збитків з'ясовують. Можлива додаткова кваліфікація.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Рубіо ухвалять відповідні рішення за результатами переговорів України й РФ через два тижні– Держдеп

В німецькому уряді вважають, що ЄС повинен повернутися до питання використання заморожених активів РФ – ЗМІ

З початку доби Сили оборони відбили 141 ворожу атаку - Генштаб

Командування Сухопутних військ почало публічно звітувати перед суспільством про роботу ТЦК та СП

Окупанти розширили ще один плацдарм в Сумській області - DeepState

Зеленський: У України і партнерів досі немає чіткої інформації, з чим росіяни збираються в Стамбул

Понад 600 ветеранів та членів їх сімей взяли участь у фестивалі Superhumans Reunion’25

Мерц обговорить з Трампом війну в Україні під час візиту до США 5 червня

На "Книжковому Арсеналі" вилучили 74 газові балончики, 12 боєприпасів та вогнепальну зброю – УДО

Через ворожі удари по Куп’янську та Вовчанських Хуторах загинула жінка, постраждали три мирних жителі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА