Інтерфакс-Україна
07:36 20.08.2024

Байден каже, що Гарріс накладе свій відбиток на майбутнє Америки

1 хв читати
Байден каже, що Гарріс накладе свій відбиток на майбутнє Америки

Президент США Джо Байдена у своєму підсумковому виступі на Демократичному національному конвенті в Чикаго в понеділок сказав, що Камала Гарріс стане "президентом, на якого зможуть рівнятися наші діти", повідомляє CNN.

"Вона стане президентом, якого поважатимуть світові лідери, тому що вона вже є таким. Вона буде президентом, яким ми всі можемо пишатися, і вона буде історичним президентом, який накладе свою печатку на майбутнє Америки", - сказав він.

Пославшись на власний досвід, він додав: "Як і багато інших наших найкращих президентів, вона також була віцепрезидентом".

Як повідомлялося, Гарріс виступить з офіційною промовою в четвер увечері.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор НАБУ: вітаємо контррозвідувальні заходи СБУ, але подібні дії не можуть бути підставою для знищення антикорупційної інституції

Мін’юст, Міноборони та Мінветеранів запустили соцпроєкт для підвищення правової обізнаності захисників та їхніх родин

Лідер "Батьківщини" Тимошенко назвала світлим днем в Раді обмеження незалежності НАБУ/САП

Керівник САП про прийнятий Радою законопроєкт: це кінець незалежної роботи двох антикорупційних інституцій

Директор НАБУ: просимо президента ветувати законопроєкт, який знищує незалежність антикорупційних органів

TI закликала Зеленського накласти вето на законопроєкт про обмеження незалежності НАБУ та САП

Фактично зараз створюється загроза євроатлантичним прагненням нашої країни – директор НАБУ

Директор НАБУ: голосами 263 народних депутатів була знищена антикорупційна інфраструктура

МОЗ презентувало тендери з відновлення медінфраструктури в 5 регіонах України

На Одещині заступник начальника районного ТЦК підозрюється у вимаганні та отриманні хабаря - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА