Інтерфакс-Україна
09:50 22.08.2024

Сапери вилучили бойову частину "Шахеда" в Пилиповичах Київської області

1 хв читати

Сапери Мобільного рятувального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій виявили бойову частину ударного безпілотного літального апарату типу Shahed-136 у селі Пилиповичі Бучанського району Київської області.

"Піротехнічна група отримала виклик. На місці фахівці вилучили небезпечний предмет й транспортували його для знищення", - повідомляється в телеграм-каналі ДСНС у четвер.

Як повідомлялося, російські окупанти в ніч на четвер атакували територію Київської області ударними безпілотниками, але всі вони були збиті силами протиповітряної оборони. Жертв і постраждалих, а також влучень в об'єкти критичної та житлової інфраструктури немає. Уламки збитих дронів упали за межами населених пунктів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Премʼєр Бельгії не виключає судового позову проти ЄС через можливу конфіскацію російських активів

План розвитку залізниці на 2026р включає держзамовлення на перевезення та Wi-Fi у спальних потягах - Мінрозвитку

Наукову концепцію розвитку законодавства України обговорили в Києві

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА