Інтерфакс-Україна
10:27 22.08.2024

У Херсоні двоє людей дістали поранення на вулиці внаслідок обстрілів росіян

1 хв читати

Окупанти продовжують обстріли Херсона: 19-річний молодий чоловік дістав поранення на зупинці громадського транспорту, ще один чоловік травмований біля під'їзду будинку.

Як повідомила Херсонська обласна військова адміністрація (ОВА) в телеграм-каналі, окупанти атакували з безпілотника молодика, який стояв на зупинці в Херсоні. "Бригада "швидкої" доставила до лікарні 19-річного херсонця, який дістав вибухову травму та уламкове поранення грудної клітини", - інформує влада.

Крім того, бригада екстреної медичної допомоги доправила до лікарні 39-річного чоловіка, який потрапив під ворожий обстріл біля під'їзду будинку. "Він дістав вибухову травму, контузію та уламкове поранення черева", - повідомила обладміністрація.

ОСТАННЄ

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА