Інтерфакс-Україна
11:17 22.08.2024

Через негоду знеструмлено 63 населені пункти у Львівській та Закарпатській областях

1 хв читати
Через негоду знеструмлено 63 населені пункти у Львівській та Закарпатській областях

Станом на ранок 22 серпня через негоду було знеструмлено 63 населених пункти у Львівській та Закарпатській областях, повідомило Міністерство енергетики України в четвер.

За даними відомства, минулої доби енергетики відновили живлення для 2747 споживачів, знеструмлених унаслідок бойових дій.

Загалом через бойові дії і техпорушення в Україні на ранок четверга залишаються без електропостачання 527 населених пунктів.

На поточну добу імпорт електроенергії прогнозується з Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини та Молдови максимальною потужністю в окремі години 1333 МВт.

Як повідомлялося з посиланням на НЕК "Укренерго", 22 серпня відключення електроенергії для споживачів не прогнозуються.

"Збільшення споживання суттєво впливає на нестачу електроенергії в системі, тому вкотре закликаємо всіх дбайливо та раціонально використовувати електроенергію, особливо у вечірні пікові години споживання - з 17:00 до 22:00", - звернулося Міненерго до споживачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві без опалення лишаються 80 будинків – Кличко

КМДА наголошує на необхідності посилення контролю управителями будинків за роботою систем опалення в морози

Німеччина заарештувала п'ятьох підозрюваних у постачанні російським компаніям в порушення санкцій

Генсек НАТО Рютте виступить у Верховній Раді - нардеп

Верховний суд: Законом заборонено використання земель природно-заповідного фонду для створення НВМК

Втікача-ґвалтівника затримали на кордоні з Румунією у день судового засідання по його справі – ДПСУ

Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState

ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба

Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти

Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА