Інтерфакс-Україна
22:22 22.08.2024

Одна людина загинула, вісім поранено внаслідок вечірнього ворожого обстрілу Богодухівського району Харківщини

1 хв читати
Одна людина загинула, вісім поранено внаслідок вечірнього ворожого обстрілу Богодухівського району Харківщини

Унаслідок ворожого удару по Богодухову на Харківщині одна людина загинула і 8 поранені, серед яких підліток, повідомляє Офіс генерального прокурора в четвер.

«За даними слідства, 22 серпня близько 15:30 ЗС РФ обстріляли м. Богодухів. Загинув 56-річний чоловік. Ще вісім осіб дістали поранення, серед них 15-річний хлопець. Неповнолітнього госпіталізували до лікарні з осколковим пораненням лівої руки. Пошкоджено багатоквартирні та приватні житлові будинки, господарські будівлі, приміщення двох цивільних підприємств, автомобілі», - ідеться в повідомленні в Телеграм.

Також уточнюється, що внаслідок обстрілу сталася пожежа в лісовому масиві поблизу с. Семенів Яр Богодухівського району. Семенів Яр Богодухівського району площею 3 га, триває ліквідація загоряння.

За попередніми даними, війська РФ застосували для ударів РСЗВ «Торнадо-С».

За процесуального керівництва Богодухівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

Дві масштабні пожежі в екосистемах у передмісті Харкова локалізовано, триває їх ліквідація

Військові розкритикували вилучення 8 млрд грн з бюджету Києва, відзначивши, що столиця дає їм найбільше дронів

В "Укроборонпромі" працює майже 1 тис. ветеранів - Сметанін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА