Інтерфакс-Україна
09:59 23.08.2024

Прем'єр-міністр Індії Моді прибув до Києва

1 хв читати
Прем'єр-міністр Індії Моді прибув до Києва
Фото: Getty Images

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді вранці в п'ятницю, 23 серпня, прибув до Києва, повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

"Вперше в історії двосторонніх відносин наших країн до України особисто завітав прем'єр-міністр Індії. Перед візитом до Києва поїздом "Укрзалізниці" Нарендра Моді назвав Індію "другом і партнером" України та висловив сподівання на "швидке відновлення миру" та поглиблення "індійсько-української дружби", - зазначено в повідомленні у фейсбуці.

Моді зустріли перший заступник глави МЗС України Андрій Сибіга та директор Департаменту державного протоколу Олена Ялова.

Як повідомляє The Times of India, що під час візиту Моді поділиться з президентом України Володимиром Зеленським перспективами мирного вирішення поточного "конфлікту".

Видання також опублікувало кадри руху кортежу Моді в центрі Києва.

Українські ЗМІ оприлюднили відео зустрічі Моді з індійською діаспорою в одному з центральних готелів Києва.

Це перший візит прем'єр-міністра Індії в Україну з моменту здобуття країною незалежності в 1991 році.

 

 

ОСТАННЄ

У результаті обстрілу Очакова Миколаївської області поранено трьох осіб, серед них двоє дітей

До 14 зросла кількість поранених внаслідок ракетного удару по полігону Сухопутних військ

Рубіо: Замінування Ормузької протоки стане самогубним кроком для Ірану

135 українців евакуйовано з Ізраїлю

У Краматорську вже 4 загиблих після суботнього удару, одну людину шукають під завалами - ДСНС

Нацполіція відкрила кримінальні провадження щодо збору коштів для львівʼянина зі СМА Назарія Гусакова

Ліквідація іранської ядерної програми зробить Близький Схід та весь світ безпечнішим – МЗС України

Генсек ООН висловив стурбованість ударами США по Ірану, голова МЗС Ізраїлю назвав це попутним вітром для тероризму

За тиждень знищено 7,6 тис. окупантів та 2 тис. ворожої техніки – екскомандувач Сухопутних військ

Чернишов повідомив про повернення з відрядження в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА