Інтерфакс-Україна
10:08 23.08.2024

Видатки на культуру в бюджеті 2025р передбачаються на рівні 2024р, Мінкультури виступає за збільшення - Карандєєв

1 хв читати
Видатки на культуру в бюджеті 2025р передбачаються на рівні 2024р, Мінкультури виступає за збільшення - Карандєєв
Фото: https://www.facebook.com/karandieiev

В. о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв розраховує, що під час голосування проєкту державного бюджету на 2025 рік у Верховній Раді вдасться збільшити фінансування низки програм у сфері культури.

"Навіть якщо цифри залишаться на рівні 2024 року, а саме такий на сьогодні визначено Міністерством фінансів обсяг видатків, це все одно за купівельною спроможністю буде набагато слабкіше фінансове забезпечення", - сказав Карандєєв у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи підготовку проєкту держбюджету на 2025 рік.

Водночас у Мінкультури сподіваються, що вдасться збільшити видатки на такі важливі програми, як: реставрація; початкова освіта у сфері мистецтва; закупівля книг для поповнення фондів публічних бібліотек.

"Це лише кілька напрямів, які для нас є важливими і які мають доповнити статті видатків на нашу думку. Ми віримо, що Верховна Рада, розглядаючи проєкт бюджету, ухвалить позитивні для нас рішення", - додав глава відомства.

Крім того, Карандєєв заявив, що хотілося б залишити хоча б на сьогоднішньому рівні видатки на забезпечення спроможності національних колективів та інституцій.

Як повідомлялося, державний бюджет на 2024 рік передбачав 10,2 млрд грн на культуру та медіапростір.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА