Інтерфакс-Україна
12:02 24.08.2024

Набуває чинності закон про поводження зі зброєю цивільних осіб

1 хв читати
Набуває чинності закон про поводження зі зброєю цивільних осіб

Набуває чинності закон України про вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження зі зброєю цивільних осіб, повідомила пресслужба українського парламенту.

"Сьогодні офіційне друковане видання Верховної Ради України - газета "Голос України" - опублікувало Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" щодо вдосконалення порядку одержання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю" № 3899-IX", - ідеться в повідомленні пресслужби парламенту в телеграм-каналі в суботу.

Зазначається, що закон регулює поводження зі зброєю, впорядковує й уточнює: правила поводження зі зброєю для цивільних осіб; встановлює норми, які є обов'язковими для виконання цивільними особами, гарантуючи безпеку й порядок в умовах війни; надає право цивільним особам задекларувати наявну зброю і боєприпаси, що сприяє контролю й регулюванню обігу зброї в умовах воєнного стану.

Цей закон набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА