Інтерфакс-Україна
13:54 24.08.2024

Окупанти обстріляли прифронтове село на Харківщині, постраждали 4 жінки

1 хв читати
Окупанти обстріляли прифронтове село на Харківщині, постраждали 4 жінки

Російські війська близько 12:00 завдали удару по с. Новоосинове Куп'янського району Харківської області, повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"У результаті обстрілу горів приватний будинок. Постраждали чотири цивільні жінки, яких госпіталізовано до медичного закладу. Ліквідація наслідків триває", - написав Синєгубов у телеграм-каналі в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Партнери погоджуються, що Україну й Європу можна посилити за 3 роки

Будь-який мирний план щодо України потребує співпраці з США - прем'єр Британії

Путін бреше про ситуацію на Курщині, українські війська також стабілізували ситуацію в Донецькій області – Зеленський

Стармер вважає, що безпеку України потрібно розглядати у більш широкому сенсі безпеки Європи

Зеленський про візит Віткоффа до Москви: Не може бути на 100% відомо, про що там говорили

Кошта дякує Стармеру за зібрання «коаліції бажаючих» і говорить, що Росія повинна продемонструвати політичну волю, щоб зупинити війну

Зеленський закликає партнерів до подальшої роботи над контингентами та наполягає на їх розташуванні в Україні

Зеленський: Завжди був дефіцит ракет SAMP/T

Зеленський про обіцянку Трампа щодо новин про переговори: Я б звернув увагу, що 17 березня 2023 р. МКС видав ордер на арешт Путіна

Росія хоче оточити українських військових на території України - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА