Інтерфакс-Україна
15:20 24.08.2024

Більшість (57%) українців за війну до виходу на держкордон, 37% проти референдуму щодо мирних угод із РФ - соцопитування

1 хв читати
Більшість (57%) українців за війну до виходу на держкордон, 37% проти референдуму щодо мирних угод із РФ - соцопитування

Більшість українців (57,18%) вважають, що воювати необхідно до цілковитої перемоги, під якою мається на увазі відновлення територіальної цілісності України в межах 1991 року, вступ до Європейського Союзу і НАТО, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Всеукраїнською громадською організацією "Передові правові ініціативи" 9-11 серпня.

Водночас 42,82% опитаних виступають за негайний початок мирних переговорів із РФ із повне двостороннє припинення вогню.

41,01% респондентів підтримують проведення референдуму в Україні щодо укладення мирних угод із РФ, 36,92% проти проведення, 22,07% не змогли відповісти.

60,89% вважають, що будівництво оборонних (фортифікаційних) споруд, що захищають територію України від наступу російських окупантів, відбувається повільно, 28,95% - що нічого не будується, і тільки 10,16% вважають будівництво інтенсивним.

Під час дослідження було опитано 5 тис. 255 респондентів віком від 18 років як в Україні (крім окупованих і прифронтових регіонів), так і за кордоном, де перебуває найбільша кількість українських біженців. 50% опитано методом інтерв'ю "face-to-face" і 50% - телефоном, через мобільний застосунок системи "IQR", розроблений фахівцями "Передових правових ініціатив". 3/5 опитаних - жінки. Похибка репрезентативності не перевищує 2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лівий берег у Києві знову зі світлом після обстрілів - ДТЕК

Поліція охороняє знеструмлені вулиці Києва після ворожої атаки

З прифронтових регіонів евакуювали 2,7 тис. осіб за тиждень – Мінрозвитку

Зеленський обговорив з європейськими лідерами подальші кроки для захисту життя людей, фінансові можливості та оборонну підтримку України

Путін користується моментом, коли світ майже всю увагу приділяє встановленню миру на Близькому Сході - Зеленський

Енергетики відновили е/е для більше ніж 725 тис. сімей - Зеленський

Данія витратить $8,5 млрд на посилення оборони через погрози Трампа щодо Гренландії

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА