Інтерфакс-Україна
19:00 24.08.2024

Окупанти протягом дня обстрілювали Нікопольський район, виникли пожежі

1 хв читати
Окупанти протягом дня обстрілювали Нікопольський район, виникли пожежі

Російські війська 24 серпня кілька разів обстріляли Нікопольський район, унаслідок влучань пошкоджено будинки, інфраструктуру і приватне підприємство, а також виникло кілька пожеж, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.

"Протягом дня ворог атакував Нікопольщину артилерією та БПЛА. Бив по райцентру, Покровській, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській громадах. Люди цілі. А ось без збитків не обійшлося", - написав він у телеграм-каналі.

За даними ОВА, пошкоджено п'ятиповерхівку, 4 приватні будинки та господарську споруду. Понівечено інфраструктуру, приватне підприємство, амбулаторію, а також - вантажівку, газопровід і лінію електропередач. Сталося кілька пожеж.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: проміжні результати аудиту НАЕК "Енергоатом" мають бути готові у грудні

Росіяни впустили вісім бомб на території Білгородської області – ГУР МО

Підсумки експериментального проєкту в ОПК: 370 нових зразків боєприпасів, з них 250 — для безпілотників

Уряд планує сформувати нову НР "Енергоатома" до кінця листопада, НР "Нафтогазу" – у січні-2026р. – Соболев

Україна і Польща провели чергове засідання робочої групи з ексгумації, у середині грудня будуть важливі результати - голова УІНП

Французький Alstom та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання 55 електровозів в Україну - Макрон

МЗС України "подякувало" грузинській владі за невведення санкцій проти РФ та допомогу в їх обході

В ОП спростували повідомлення, що Умєров нібито відмовився повертатися в Україну

Румунія була змушена евакуювати мешканців селища, брутальна ескалація терору з боку Росії загрожує не тільки Україні - Сибіга

Суд виніс вирок підпалювачу релейних шаф УЗ – 15 років з відшкодуванням збитків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА