Інтерфакс-Україна
22:59 24.08.2024

Росіяни за добу 10 разів обстріляли громади Донецької області, кількість жертв збільшилася

1 хв читати
Росіяни за добу 10 разів обстріляли громади Донецької області, кількість жертв збільшилася
Фото: Донецька ОВА

За добу окупанти здійснили 10 обстрілів Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула і шестеро дістали поранення, повідомляє обласна військова адміністрація в суботу близько 22.30.

«За добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини... У Кураховому поранено 2 людини. У Торецьку поранено людину і в Щербинівці. Ще одну людину на Донеччині вбили сьогодні росіяни - у Котлиному Покровської громади. Крім того, у селищі 1 людина поранена. Також стало відомо про ще одного пораненого в Костянтинівці», - сказано в повідомленні.

За даними ОВА, з лінії фронту евакуйовано 4992 людини, зокрема 1023 дитини.

Раніше повідомлялося, що російські окупанти в суботу, 24 серпня, обстріляли Костянтинівку.

Станом на 13:20 було відомо про 5 загиблих і 5 поранених.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС отримала партію генераторів і вантажівок від Фонду Сергія Притули

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Втручання в роботу лічильника газу є відповідальністю споживача та підставою для нарахування необлікованого спожитого газу – Верховний Суд

Помер житель Херсонщини, поранений російським дрони наприкінці березня – ОВА

Україна презентувала модернізований Електронний реєстр апостилів у Постійному бюро Гаазької конференції – Мінюст

Перший в Європі Центр єдності для українців запрацює у Берліні з 15 квітня – Мінсоцполітики

Головою ДМС призначено керівника підрозділу детективів НАБУ Мандзія – Свириденко

СБУ: заочно повідомлено про підозру окупаційному "ексміністру ДНР" та його спільникам за депортацію 35 українських дітей до РФ

Зеленський увів санкції проти 5 російських культурних пропагандистів, пов'язаних із участю РФ у Венеційській бієнале

У найближчі три доби в Україні заморозки на поверхні ґрунту та в повітрі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА