Інтерфакс-Україна
21:55 25.08.2024

Кількість постраждалих у результаті ракетного удару по Краматорську зросла до семи осіб - Зеленський

2 хв читати
Кількість постраждалих у результаті ракетного удару по Краматорську зросла до семи осіб - Зеленський
Фото: https://www.president.gov.ua/

Кількість постраждалих унаслідок ракетного удару, завданого в суботу ввечері по Краматорську Донецької області, зросла до семи осіб, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Увесь день сьогодні в Краматорську тривав розбір завалів після удару російської ракети. Постраждали, зокрема, журналісти – знімальна група агенції "Ройтерз". Громадяни України, Америки та Британії. Звичайний міський готель був зруйнований російським "іскандером". Абсолютно цілеспрямовано, продумано. Від цього удару сім людей постраждали, одна людина загинула", - сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні в неділю.

Президент висловив співчуття рідним і близьким. Він наголосив, що "це щоденний російський терор, який триває, тому що в Росії є можливість продовжувати".

Крім цього, у неділю росіяни завдали ударів по Сумщині, по Харківщині, по Херсонщині, по Донецькій області.

"І за все це світ має не зупинятись у тиску на державу-терориста. За ракетні удари, за КАБи, за штурми. Загалом за всю цю війну. Росія повинна бути змушена шукати миру", - наголосив глава держави.

Раніше в Офісі генпрокурора повідомили, що 24 серпня о 22:35 війська РФ вдарили по Краматорську, ймовірно, ракетою "Іскандер-М". У місті було зруйновано готель, тілесні ушкодження отримали журналісти іноземного медіа, у них діагностовано мінно-вибухову травму, забій головного мозку, перелом ноги, контузію та різані рани тіла. Постраждалим надано невідкладну медичну допомогу.

Під завалами частково зруйнованого готелю рятувальникам вдалося виявити тіло загиблого чоловіка, загиблий - журналіст агентства Reuters, громадянин Великої Британії.

Раніше повідомлялося про 6 постраждалих, серед них 4 журналісти.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб зафіксував впродовж доби 235 бойових зіткнень

У Донецькій області за добу загинула одна цивільна особа, четверо поранені

На Рівненщині внаслідок повітряної атаки пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури, є постраждалий - ОВА

ППО знешкодило 75 із 97 безпілотників, зафіксоване влучання 19 ударних БпЛА на восьми локаціях – Повітряні сили

Гегсет: Блокада нафтових танкерів з Венесуели залишатиметься до повернення Мадуро вкрадених американських активів

У Сан-Франциско через масштабне відключення електроенергії залишилися без світла близько 130 тисяч споживачів

ОВА: Четверо людей поранені внаслідок обстрілів 24 населених пунктів Запорізької області

Семеро людей поранені внаслідок обстрілів Херсонщини за добу — ОВА

Британія скоротила фінансування програм протидії РФ на Західних Балканах на 40% — ЗМІ

Окупанти за добу втратили 1 130 осіб та 69 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА