Інтерфакс-Україна
09:17 26.08.2024

У кількох районах Києва перебої з електропостачанням, в Одесі зупинено електротранспорт - влада

1 хв читати
У кількох районах Києва перебої з електропостачанням, в Одесі зупинено електротранспорт - влада

У кількох районах Києва перебої з електропостачанням, повідомив мер столиці Віталій Кличко.

"У кількох районах столиці перебої з енергопостачанням. Як зазначають фахівці, це пов'язано з проблемами в загальноукраїнській енергетичній мережі", - написав він у Телеграм у понеділок.

Також про перебої в енергопостачанні повідомив мер Броварів (Київська обл.) Ігор Сапожко.

В Одесі повідомляють про зупинення електротранспорту у зв'язку з відключенням електропостачання. "У зв'язку зі знеструмленням призупинено роботу електротранспорту", - йдеться в телеграм-каналі одеських органів влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Станом на листопад 2025р. тимчасовий захист в ЄС отримали 4,33 млн біженців з України – Євростат

Свириденко обговорила з міністром закордонних справ Норвегії підготовку до "енергетичного Рамштайну"

МЗС Литви викликало представника Росії для протесту через атаку на Україну балістичною ракетою "Орєшнік"

На Кіпрі поліція була залучена до розслідування смерті дипломата РФ та зникнення ексСЕО "Уралкалію" – ЗМІ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА