Інтерфакс-Україна
10:05 26.08.2024

Водопостачання призупинено в низці районів Києва - "Київводоканал"

1 хв читати
Водопостачання призупинено в низці районів Києва - "Київводоканал"

Водопостачання призупинено у Шевченківському, Святошинському, Солом'янському, Голосіївському та Подільському районах Києва, а також на Виноградарі.

"Наразі відсутнє водопостачання в Шевченківському, Святошинському, Солом'янському та Голосіївському районах столиці. Це пов'язано зі знеструмленням об'єктів водоканалу через відключення електропостачання", - ідеться в повідомленні "Київводоканалу" у фейсбуці.

Зазначається, що фахівці роблять усе можливе для відновлення роботи обладнання.

"У Подільському теж, Виноградар", - додано в повідомленні трохи пізніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: встановлено учасників нападу на артистів ансамблю "Гуцулія", це хлопці віком від 17 до 21 року

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення у 2-4 черги проти 2,5-4 черги у понеділок

БЕБ та JustGroup уклали меморандум щодо розвитку управлінської команди та посилення інституційної спроможності

Міноборони запроваджує "Чекін мобілізованого" і трекінг шляху військовозобов'язаного

Один цивільний загинув, двоє дістали поранення у Херсонській області через ворожі обстріли – прокуратура

На Сумщині викрито трьох шахраїв, які виманили майже 1 млн грн – серед потерпілих дружина загиблого військового

Міноборони найближчим часом реалізує автоматичну постановку на облік і шеринг електронного військово-облікового документу

ТЦК та СП під час війни мають займатися тільки тими, хто буде служити - Міноборони

В "Резерв+" уже 6 млн користувачів, а до держбюджету сплачено 1 млрд грн штрафів за порушення обліку - Міноборони

На DOT-Chain Defence з'явиться "конструктор дронів" для налаштувати конфігурації БпЛА у 1-му кварталі 2026р - очільник АОЗ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА