Інтерфакс-Україна
11:34 26.08.2024

Факт незаконного перетину нардепом Дмитруком держкордону встановлено, але підозри ще не пред'явлено - ДБР

1 хв читати
Факт незаконного перетину нардепом Дмитруком держкордону встановлено, але підозри ще не пред'явлено - ДБР

Державне бюро розслідувань (ДБР) встановило факт перетину кордону народним депутатом Артемом Дмитруком, збирається доказова база для повідомлення про підозру депутату й тим, хто, ймовірно, допомагав йому в перетині кордону, інформують у ДБР.

"Наразі встановлено, що чинний народний депутат перетнув незаконно та нелегально державний кордон. Ці факти вже встановлені. Говорити безпосередньо про підозру в незаконному перетині кордону і депутату, і іншим особам, які, можливо, були причетні до цього, поки що передчасно", - повідомила радниця із комунікацій ДБР Тетяна Сапьян в ефірі національного телемарафону в понеділок.

"Підтверджуємо, що він перетнув кордон (на Одещині) і потрапив до Молдови", - додала вона.

Сапьян нагадала, що нардепу повідомлено про підозру в умисному заподіянні тілесних ушкоджень військовослужбовцю, викраденні вогнепальної зброї у складі групи осіб і грубому порушенні громадського порядку.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Дмитрук нібито переховується в Молдові. Він не підтвердив і не спростував цю інформацію, водночас заявив, що його нібито намагаються ліквідувати або посадити до в'язниці за його "державну позицію, політичні погляди і захист православної віри".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися про зустріч команд щодо роботи над захистом українського неба

Голова УІНП Алфьоров представив 5 принципів роботи Інституту

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА