Інтерфакс-Україна
19:44 26.08.2024

Міноборони допустило до експлуатації безпілотний багатоцільовий транспортер

1 хв читати
Міноборони допустило до експлуатації безпілотний багатоцільовий транспортер

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до експлуатації універсальний безпілотний багатоцільовий транспортер переднього краю BoarTAC вітчизняного виробництва.

Як повідомляє пресслужба Міноборони, під час проєктування транспортера розробники врахували вимоги, які були сформовані на основі бойового досвіду українських захисників. Наземний роботизований комплекс має низький силует, малошумний і малопомітний та захищений від куль і уламків.

"Крім того, апарат вийшов простим в експлуатації і ремонтопридатним у польових умовах. За ходовими характеристиками має високу прохідність і тяглову силу. Дистанційно керований оператором універсальний багатоцільовий транспортер може здійснювати доставку боєприпасів та провізії", - ідеться в повідомленні.

У відомстві зазначили, що багатофункціональна платформа зі встановленими на ній спеціальними кріпленнями здатна виконувати евакуацію поранених. Крім того, за допомогою навісного обладнання здійснювати розмінування. Або навпаки - встановлювати мінні загородження.

Як зазначили в Міноборони, наземний роботизований комплекс може стати і мобільним вогневим засобом, адже є можливість інтеграції дистанційно керованих бойових модулів оснащених гранатометами, кулеметами.

"Також транспортер можна використовувати як дрон-камікадзе. Завдяки широким гусеницям із великими ґрунтозачепами та захисним бампером робот долає бездоріжжя, рови, неглибокі водні перешкоди. При цьому перевозить на собі близько 200 кг вантажу, або тягне причіп з аналогічною вагою", - йдеться в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сильний дощ зі снігом накриє західні області України у суботу, на дорогах ожеледиця, в Карпатах – сильний мокрий сніг

Сили оборони Півдня: ситуація на гуляйпільському напрямку складна, але з бійцями підтримується зв'язок, налагоджена логістика, проводиться евакуація поранених

Заступник прокурора САП звільнився за власним бажанням - ЗМІ

Росія не отримувала офіційно нових американських пропозицій щодо України, стверджує Пєсков

Правоохоронці викрили мережу псевдотрейдерів на привласненні коштів громадян ЄС - Нацполіція

Зеленський проводить розмову з європейськими лідерами - джерело

ДБР вже у найближчий час оприлюднить перші результати перевірки щодо будь-яких зловживань працівників відомства у справі "Мідас"

Україна передала Литві російського військового, який катував литовця - СБУ

Внаслідок ворожих ударів по Одесі постраждали 7 людей – голова МВА

Наявність в Україні ядерного арсеналу не стримала б Росію від нападу вважають 10 з 25 опитаних експертів із зовнішньої політики – Фонд "Демініціативи"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА