Інтерфакс-Україна
19:48 26.08.2024

У Києві через проблеми з електрикою затримується електротранспорт, а на правому березі знижений тиск у системі водопостачання

1 хв читати
У Києві через проблеми з електрикою затримується електротранспорт, а на правому березі знижений тиск у системі водопостачання

У Києві через проблеми з електропостачанням після ранкового російського обстрілу затримується електротранспорт, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Тролейбуси і трамваї з найбільшими пасажиропотоком обов’язково дублюють автобусами", - зазначено в повідомленні.

Також через проблеми з електрикою система водопостачання правого берега працюватиме на зниженому тиску.

"Енергетики та комунальні служби роблять все, щоб стабілізувати ситуацію з водопостачанням", - зазначили в КМДА.

Крім того, можливі тимчасові збої в роботі світлофорів, частина яких ще не обладнана новітніми шафами резервного живлення.

ОСТАННЄ

В листопаді зафіксовано 169 осіб, які поширювали російську пропаганду в країнах Європи, - ГУР

Умєров і Гнатов вестимуть консультації в США за участі європейських партнерів

Швейцарія уважно стежить за обговореннями в ЄС і Британії щодо можливості використання активів РФ – посол

Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони

Швейцарія може направити в Україну військових, якщо буде мандат від Радбезу ООН або ОБСЄ, – посол

У Харкові двоє дітей постраждали у ДТП за участю судді райсуда, їх шпиталізовано в тяжкому стані

В Києві будуть демонтовані пам’ятники Булгакову та Ахматовій – Київрада

Швейцарія готова стати платформою для переговорів щодо сталого та справедливого миру в Україні – посол

Кабмін ухвалив переговорні позиції щодо вступу в ЄС за Кластерами 4 і 5

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА