Інтерфакс-Україна
23:27 26.08.2024

У Києві до ранку працюватимуть усі зали очікування через пізнє прибуття поїздів

1 хв читати
У Києві до ранку працюватимуть усі зали очікування через пізнє прибуття поїздів

У Києві до ранку працюватимуть усі зали очікування через пізнє прибуття поїздів, повідомляє прес-служба АТ "Укрзалізниці".

"Оскільки прибуття поїздів до Києва очікується в комендантську годину, ми відкриваємо всі зали очікування для безоплатного перебування до ранку і забезпечимо можливість зробити всі необхідні пересадки", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що через обрив контактної мережі поблизу Бердичева затримано такі поїзди:
№80 Львів - Дніпро
№756 Луцьк - Київ
№120/94 Дорохуськ - Дніпро/Хелм - Харків
№63/112 Львів - Харків/Ізюм
"Працюємо з КМДА щодо організації автобусних трансферів, запрошуватимемо пасажирів на розвезення в міру наявності автобусів", - зазначили в компанії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол в Туреччині спростував інформацію про візит Ердогана до України найближчими днями

Наразі не йдеться про повну заміну "пікселю", закуплять пробні партії у новому маскувальному малюнку - роз’яснення Міноборони

Лонгселери дають стабільність видавництвам і змогу пробувати нові жанри й авторів - гендиректорка Vivat Орлова

У таборі на Львівщині сталося масове отруєння дітей: відомо про 24 постраждалих - поліція

Стартувала VII Літня школа першої допомоги УЧХ

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Представники Держенергонагляду оглянули 1134 пошкоджені об'єкти електромереж за 7 міс. 2025р

Верховний Суд остаточно визнав законним виведення з ринку Місто Банку

Двоє загиблих, є також травмовані внаслідок удару ворога у вівторок – очильник Сумської МВА

Директорка УІК Коваль: дочірні видавці з РФ реєструються у країнах ЄС, щоб обійти заборони і санкції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА