Інтерфакс-Україна
01:18 27.08.2024

У Кривому Розі одна жертва і четверо поранених унаслідок ворожої атаки, ще можуть бути люди під завалами

1 хв читати
У Кривому Розі одна жертва і четверо поранених унаслідок ворожої атаки, ще можуть бути люди під завалами

Російські війська обстріляли в ніч на вівторок Кривий Ріг Дніпропетровської області, є загибла і поранені, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.

«Кривий Ріг. Черговий злочин росіян. Через атаку понівечений цивільний об'єкт. Попередньо, одна загибла і четверо поранених», - ідеться в його телеграм-каналі.

Глава ОВА зазначив, що під завалами можуть бути люди. Деталі пізніше.

Як повідомлялося, Ситуація в Кривому Розі Дніпропетровської області станом на північ вівторка погана, рятувальники і медики рятують людей, повідомив голова міської військової адміністрації Олександр Вілкул. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СЕО ДТЕК повідомив про низку переговорів на ВЕФ-2026 для відновлення та розвитку енергосистеми України

Українська делегація в ОАЕ обговорює параметри закінчення війни у визначених рамках – Зеленський

Зеленський: Ніхто не має права плюнути в наше обличчя, ми одразу будемо відповідати

Другий національний Форум талановитої молоді відбувся в Києві

Новим нардепом від "Слуги народу" має стати Сергій Карабута - ЦВК

Федоров обговорив з тимчасово повіреною у справах США Девіс застосування систем Patriot та Himars

Постійний заступник держсекретаря МЗС Великої Британії Роббінс ознайомився з роботою УЧХ

Лісовий – до молоді: Технології допомагають нам вбивати 50 тис. ворогів на місяць

Зеленський: Я розмовляю кожного дня з деякими лідерами

Лікар повинен отримувати зарплату принаймні на 10-15% більше, ніж в інших країнах Східної Європи - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА