Інтерфакс-Україна
19:24 27.08.2024

Унаслідок атаки по Кривому Рогу загинуло троє людей, одна вважається зниклою безвісти

1 хв читати

Унаслідок нічної ворожої атаки по готелю в Кривому Розі загинуло три людини, доля ще однієї залишається невідомою, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак.

"Уже троє загиблих через нічну ракетну атаку на Кривий Ріг. Безвісти зниклою залишається ще одна людина. Рятувальники продовжують працювати на місці трагедії", - написав він у телеграм-каналі у вівторок.

Лисак зазначив, що в місті пошкоджено вісім магазинів і кафе, 14 багатоповерхівок, два десятки авто.

Раніше повідомлялося про двох загиблих.

Також, за уточненою інформацією, загиблим у Марганецькій громаді на Нікопольщині виявився 70-річний чоловік. Там пошкоджено приватний будинок, шість господарських споруд, легкову машину.

У Мирівській, Покровській і Червоногригорівській громадах і Нікополі пошкоджено адмінбудівлю, інфраструктуру та музей. Крім того, два будинки, лінії електропередач і газопровід. Обійшлося без жертв і постраждалих.

"Загалом район пережив майже два десятки обстрілів. По населених пунктах росіяни гатили "Градами" та важкою артилерією. Цілили також безпілотниками", - зазначив Лисак.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

Внаслідок атаки дронів РФ на Одещині без світла залишились понад 30 тис. абонентів

Через російські атаки рух поїздів до Сумщини організовано зміненими маршрутами

У результаті атаки дронів РФ на Одещині спалахнули пожежі, постраждали п’ятеро осіб

Окупанти за добу втратили 1020 осіб та 55 од. спецтехніки

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА