Інтерфакс-Україна
01:22 28.08.2024

Українська ракета дальнього радіусу дії коштує менше ніж $1 млн - Федоров

1 хв читати
Українська ракета дальнього радіусу дії коштує менше ніж $1 млн - Федоров

Ракета дальнього радіусу дії українського виробництва коштує менше ніж $1 млн, і наступним кроком буде масштабування її виробництва, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю Associated Press (AP).

Федоров заявив, що кожна ракета коштує менше ніж $1 млн, і військові звертаються до приватного сектору, щоб ще більше знизити виробничі витрати. "Приватний ринок неймовірно швидко генерує рішення", - сказав міністр.

"Я думаю, що це змінить правила гри, тому що ми зможемо завдати удару там, де Росія сьогодні цього не очікує", - підкреслив він.

При цьому Федоров відмовився вдаватися до подробиць про дальність і поточні поставки, пославшись на міркування безпеки, але повідомив, що бере участь у проєктах із розроблення вітчизняних ракет із кінця 2022 року.

Водночас один із фахівців, які брали участь у проєкті, сказав AP, що це 2абсолютно нова розробка, з нуля", яка почалася близько 18 місяців тому.

"Це не продовження старого радянського проекту", - цитує фахівця агентство. За його словами, ракета має твердопаливний прискорювач, який розганяє її, за ним слідує реактивний двигун.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені

На Вовчанському напрямку дуже напружена ситуація, також росіяни намагаються розширити свій плацдарм біля Лиману - Трегубов

Мінцифри запустило розділ "Позашкілля" з гуртками в застосунку "Мрія"

У північній частині Куп’янська йде операція з ліквідації осередків росіян, які відрізані від основних постачань

Міносвіти затвердило перелік отримувачів стипендії президента з числа найуспішніших учасників НМТ-2025

Середа принесе похолодання після короткого потепління у вівторок, пройдуть дощі, місцями з мокрим снігом

Україна замовила у Франції 100 літаків Rafale - ЗМІ

Держетнополітики затвердила перелік афілійованих з РПЦ релігійних організацій в Україні

Кабмін затвердив план дій щодо оновлення наглядових рад і виконавчих органів держкомпаній ПЕК

Туск про підрив залізниці у Польщі: Це точно, ми маємо справу з актом саботажу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА