Інтерфакс-Україна
03:52 28.08.2024

Для Чехії зараз немає важливішого завдання у зовнішній політиці, ніж підтримка України - Павел

1 хв читати
Для Чехії зараз немає важливішого завдання у зовнішній політиці, ніж підтримка України - Павел

Постійна підтримка України є найбільш важливим завданням у зовнішній політиці та політиці безпеки Чеської Республіки, заявив президент Петр Павел, виступаючи перед керівниками дипмісій Чехії, повідомляють Ceske Noviny.

«Зупинка і, перш за все, провал російської агресії - у наших життєвих інтересах», - підкреслив Павел. За його словами, перемога Росії вплине не тільки на економічну та політичну стабільність, але також спровокує ще одну значну хвилю біженців.

Президент Чехії високо оцінив, що країні вдається зберігати єдину, передбачувану і зрозумілу позицію щодо цього ключового питання, причому не тільки на рівні вищих конституційних чиновників. Він заявив, що цінує згоду з опозиційним рухом ANO щодо того, що в інтересах Чехії продовжувати підтримувати Україну в усіх аспектах і прагнути до миру, який буде справедливим і міцним.

Павел зазначив, що Чехія довела серйозне ставлення до допомоги Україні, і заслужено отримала за це визнання. За його словами, ініціатива із забезпечення артилерійських боєприпасів у країнах, що не входять до ЄС, допомагає українським захисникам пережити критичний період на фронті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Директор ДБР: Скасовано понад 800 рішень МСЕК про інвалідність посадовців

Зеленський у Берліні візьме участь у відеоконференції з європейськими лідерами, Рютте та Трампом

Зеленський та європейські лідери поговорять із Трампом напередодні саміту з Путіним – ЗМІ

Дефіцит іноземних деталей гальмує виробництво ракет Х-59 в РФ, розширення санкцій може ще більше його сповільнити - ГУР

Херсонщина під обстрілами: двоє загиблих і четверо поранених за добу

Сили оборони зірвали ворожий штурм на покровському напрямку

ППО вночі ліквідувала 32 зі 49 ворожих БПЛА та дві балістичні ракети "Іскандер"

Окупанти за добу втратили 890 осіб та 46 од. спецтехніки

Ворог обстрілював Дніпропетровщину, пошкоджені багатоповерхівка та авто - Лисак

Путін обговорив з Кім Чен Ином зустріч із Трампом, сторони узгодили стратегічне партнерство між країнами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА