Інтерфакс-Україна
13:01 28.08.2024

Порошенко передає 1150 дронів і партію іншої техніки для військових на покровському напрямку

1 хв читати
Порошенко передає 1150 дронів і партію іншої техніки для військових на покровському напрямку

Лідер партії "Європейська солідарність", народний депутат України Петро Порошенко підготував для передання українським військовослужбовцям, які воюють у районі Покровська Донецької області, ще одну партію FPV-дронів та іншої техніки, повідомляють на сайті політсили в середу.

До пакету військової допомоги входять 1150 дронів, робот-розмінувальник для саперів, квадроцикли для евакуації поранених і штурмів, "Мавіки" для коригування артилерії, засоби окопного РЕБ, зарядні станції, а також пересувні авторемонтні майстерні (ПАРМ) сукупною вартістю близько 30 млн грн.

"Техніка наших військових дуже постраждала в Покровську, і ми укомплектували ПАРМи інструментами та запчастинами. Квадроцикли - в першу чергу їх потребує евакуація поранених", - зазначив Порошенко.

У політсилі зазначили, що це вже друга партія військової допомоги, яку він передає військовослужбовцям на Донеччину за тиждень.

"Ми за ці 10 днів були на сумському напрямку, допомагаючи тим, хто зараз за кордоном. Були на харківському напрямку. А зараз ми знову їдемо в Покровськ. Там - справжнє пекло. Росіяни йдуть на штурм, незважаючи на втрати... Знаю точно: вся ця техніка точно завдасть росіянам великої шкоди", - зазначив Порошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибух у Харкові: місто зазнало повітряної атаки, горить нежитлова споруда у Новобаварському районі

Гегсет призупинив постачання Україні Patriot, GMLRS, Hellfire, Stinger і 155-мм снарядів - ЗМІ

Мерц про постачання Taurus для України: Німеччина не стане стороною війни

Ворог завдав чергової атаки дронами-камікадзе по Ізмаїльському району Одеської області

Пентагон призупинив постачання деяких ракет ППО та високоточних боєприпасів до України через виснаження запасів США - ЗМІ

Окупанти втратили 118 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 112 ворожих атак - Генштаб

Келлог спростував нібито обіцянку Лукашенку обмежити удари ЗСУ по РФ: це обумовлено взаємними діями Москви

ГУР завдало удару по нафтопереробному заводу "Саратоворгсинтез" у Саратовській області РФ — Генштаб

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження корпусу Іжевського заводу "Купол" у РФ після удару СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА