Інтерфакс-Україна
12:21 29.08.2024

Депутата Дмитрука, який незаконно перетнув держкордон, оголошено в міжнародний розшук - ДБР

2 хв читати

Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило в міжнародний розшук народного депутата Артема Дмитрука (група "Відновлення України"), якого підозрюють у нападах на громадян і який незаконно перетнув держкордон України.

"Працівники ДБР за процесуального керівництва Офісу генпрокурора оголосили в міжнародний розшук підозрюваного в нападах на громадян чинного народного депутата", - йдеться в повідомленні ДБР у телеграм-каналі в четвер.

У повідомленні Офісу генерального прокурора в телеграм-каналі зазначено, що чинного народного депутата підозрюють у нападах на військового та правоохоронця.

Також, згідно з повідомленням, Офіс генпрокурора вніс до Печерського районного суду м. Києва клопотання, підписане генпрокурором, про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У відомстві нагадують, що народний депутат України був викликаний на допит до слідчого, однак у встановлений час не з'явився і не повідомив причину неявки.

За даними слідства ДБР, під час перебування в Одесі підозрюваний разом зі спільниками напав на працівника правоохоронного органу, який виконував на той момент свої службові обов'язки. При цьому нардеп навмисне заподіяв правоохоронцю тілесних ушкоджень та намагався забрати в нього зброю.

Ще в одному випадку, як ідеться в повідомленні ДБР, у Києві в депутата виникла суперечка з одним із громадян, під час якої він завдав чоловікові кількох ударів, зокрема в голову. Згідно з висновком експерта, постраждалому було завдано тілесних ушкоджень середньої тяжкості.

Раніше генпрокурор Андрій Костін закликав народного депутата України Дмитрука, який незаконно перетнув держкордон, повернутися в Україну і дати свідчення слідчому, зазначаючи, що в іншому разі буде запущено механізм оголошення в розшук і подальшої екстрадиції з країни, у якій депутат наразі перебуває.

"У нього є ще можливість з'явитися (на допит) у встановлені дати - четвер і п'ятниця. Ми це озвучили. Шановний народний депутате! Поверніться в Україну і прийдіть до слідчого!" - сказав Костін на форумі "Україна 2024. Незалежність" у вівторок у Києві, звертаючись до Дмитрука.

За словами генпрокурора, Дмитрук, який нелегально перетнув держкордон, "подорожує з однієї країни в іншу", а серед тих, хто допомагав йому перетнути кордон, можуть бути посадовці різних державних структур.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

Драпатий подав рапорт про відставку з посади командувача Сухопутних військ

Двох людей поранено внаслідок атаки дронів на Миколаївщині - ОВА

СБУ вразила 41 літак стратегічної авіації РФ під час спецоперації "Павутина" - джерело

Українську делегацію в Стамбул очолить міністр оборони Умєров - Зеленський

СБУ відпрацювала сьогодні відразу по 4 військових аеродромах РФ - джерело

Ворог атакував Україні 479-ма засобами повітряного нападу, знешкоджено 385, зафіксовано влучання у 18 локаціях - ПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА